P O R T F O L Y O

Trend Takibi ve Analizi


Duyguların ve fikirlerin iletilmesinde rol alan trendler tasarımcılardan, pazarlamacılara, sosyolog ve psikologlardan, sanat eleştirmenlerine kadar birçok farklı disiplinden kişiler tarafından belirleniyor ve tema olarak hayat buluyor. Bu temalardan hareketle renkleri belirleyen tasarımcılar, ardından kumaşları, dokuları, iplikleri ortaya çıkarıyor ve son olarak da formları belirliyorlar. Tasarımcılarımıza ise bu uluslararası trendleri yerel unsurlarla bütünleştirerek özgün tasarımlar ortaya çıkarmak kalıyor.

Tasarım ve Modelleme


Fiziksel bir denim kreasyonu/koleksiyonu vücuda getirmek için gerekli süreçlere hakimsiniz, ancak kreatif anlamda yeni bir soluk mu istiyorsunuz? Denim ve non-denim modasında 20 yıla yaklaşan dünya deneyime sahip tasarım ekiplerimiz ile dikişinden rivetine, yıkama proseslerinden özel kalıplara kadar her şeyi müşteriye özel hazırlıyoruz.

Üretim ve Sevkiyat


Günümüzde, en az ürün kadar, üretim ve sevkiyat süreçlerinin başarısı da önemlidir. Sipariş alındığı andan itibaren tüm süreçler deneyimli personelimiz tarafından titizlikle planlanır ve kontrol edilir. Denim konfeksiyon üretimine uygun makina parkurumuz, gelişmiş modelhane altyapısı, nitelikli tasarım ekibi ve üretim altyapımız ile siparişleriniz verilen terminde teslim edilir.